Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 32 993 ogłoszeń w całej Polsce

Śródmieście Gabinety Lekarskie

dolnośląskie Wrocław Śródmieście Grunwaldzki plac Piastowska

2 000 zł12 m2
  • Typ transakcji: wynajem
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 167 zł/m2
  • Liczba pomieszczeń: 2
  • Rodzaj budynku: blok

Do wynajęcia lokal, pomieszczenie na gabinet lekarski pod prywatną indywidualną praktykę lekarską, dostępne są 1 lub 2 gabinety po 12 mkw każdy. Usytuowany na parterze w kamienicy z przepięknie wyremontowaną klatką schodową, przy ul Piastowskiej , tuż przy pl. Grunwaldzkim, z doskonałą komunikacją: obok tramwaj , autobus, łatwość zaparkowania auta. Gabinety bezpośrednio po generalnym remoncie, nowe, w całości wyposażone w meble i sprzęty, umywalka i zlewozmywak, w każdym gabinecie możliwość otwierania domofonu, i odbierania tel. Internet.
Odebrane przez SANEPID, spełnia wszelkie wymogi . Standard bardzo wysoki. Do wspólnego użytku wc dla personelu i osobne wc dla pacjentów dostosowane również dla niepełnosprawnych, poczekalnia, pomieszczenie. socjalne, recepcja, parking dla lekarzy na podwórku z systemem monitoringu.

Wyposażone w specjalny system wentylacji, zabezpieczenia przeciw ogniowe, szyby mleczne, oświetlenie kasetonowe, internet, monitoring, alarm.

Wysokość 3,20, możliwość również na gabinety zabiegowe

Koszt wynajmu 2000 zł + VAT miesięcznie , wszystkie media już w cenie. Dostępność gabinetu bez ograniczeń czasowych. Zapraszam na prezentację .

Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
Biuro Obrotu Nieruchomościami PIRA
@